EN | PL

OVO Retail

OVO Retail jest wyjątkowe z każdego punktu widzenia - czy bierzemy pod uwagę jego miejskie otoczenie, to jak wygląda na jego tle, spektakularną architekturę, ogromny dziedziniec wewnętrzny, czy po prostu lokalizację. Swoje miejsce znajdą tu wiodące światowe marki, które idealnie dopełnią zakres usług i udogodnień oferowanych przez OVO Wrocław.

Szybkość jest nieodłącznym elementem naszego życia i to nawet wtedy, kiedy pozostajemy w bezruchu przed ekranem. Wszyscy jesteśmy żonglerami czasem, którzy decydując się na oderwanie od naszych codziennych zadań, wybierają chwilę odpoczynku lub doprowadzenie do porządku ciała. Dotarliśmy do punktu, w którym życie w mieście nie jest kompletne bez strefy, w której możemy pozbyć się napięcia i dolegliwości naszych ciężko pracujących organizmów. Z jednej strony jest ona miejscem towarzyskich spotkań, ale przede wszystkim służy wyciszeniu naszego wnętrza.

Poznaj marki w OVO Wrocław:

DoubleTree by Hilton Wroclaw

Marka DoubleTree by Hilton wyróżnia się dbałością o najwyższej jakości obsługę oraz detale wpływające na komfort pobytu. Wrocławski hotel sieci oferuje 189 pokojów, w tym 54 o podwyższonym standardzie włączając mierzący 113 mkw. Apartament Prezydencki, a także Executive Lounge. Do dyspozycji hotelowych gości jest również 10 sal konferencyjnych, uwzględniając salę balową.

OVO Bar & Restaurant

Intrygujący bar, autorskie menu, a latem również atrakcyjny taras al fresco. OVO Bar & Restaurant to pełna energii przestrzeń kulinarna sprzyjająca relaksowi, doskonała zarówno na poranną kawę i śniadanie, dający oddech lunch, spotkanie biznesowe, jak i wieczorne ze znajomymi.

Kandara SPA

Ekskluzywny salon urody i SPA oferuje szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i upiększających. Wyróżnia się m.in. oryginalnymi masażami i luksusowymi zabiegami kosmetycznymi. Współpracuje z najbardziej prestiżowymi markami kosmetycznymi.

Holmes Place

Międzynarodowa sieć ekskluzywnych klubów sportowych. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu fitness, w tym indywidualne programy treningowe i żywieniowe, a także basen.

Isabell Boutique by Milano

Ekskluzywny butik oferuje bogaty wybór najbardziej znanych światowych marek. To kolekcje high-fashion, jak również modne dodatki i akcesoria.

Campo

Nowoczesny steakhouse na najwyższym poziomie, przyciąga jakością i smakiem.

Kofuku Sushi

Etno Cafe

Kultowa wrocławska kawiarnia i rzemieślnicza palarnia kawy. Sprowadza tylko ziarna wysokiej jakości. Oferuje najcenniejsze aromaty i unikalne smaki kawy m.in. z Etiopii, Brazylii, Papui Nowej Gwinei lub Gwatemali.

Dim Sum Garden

Pinta Wrocław

Sugarfree & Cardio Bunny

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu